Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący MALBORK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach firmowych.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż posiadamy duże doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.  Formularz kontaktowy  4 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej