Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący GOLUB-DOBRZYŃ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby mogły prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować właściwe naprawy.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnych usług elektrycznych oferujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na ogromnych budynkach.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i wykonywania napraw.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie gigantycznego spektrum urządzeń różnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  2 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej