Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KAMIEŃ POMORSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach firmowych.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem i zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.  Formularz kontaktowy  1 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej