Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący TOMASZÓW MAZOWIECKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by zdołały prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować właściwe naprawy.

  Usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych obiektach, jak i na dużych obiektach. To właśnie dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  10 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej