Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący PRZEMYŚL i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz wdrożyć właściwe naprawy.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich obiektach, jak i na dużych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  10 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej