Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący ŻORY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie opracowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania i dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Elektryk – usługi

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały uporczywego serwisowania.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  1 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej