Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ZGORZELEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by mogły prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na dużych obiektach.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych obiektach, jak i na obszernych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum urządzeń różnych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  3 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej