Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący NIDZICA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego rodzaju. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie opracowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach przemysłowych.  Formularz kontaktowy  10 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej