Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący MYSŁOWICE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach firmowych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż posiadamy duże doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Co więcej realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  3 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej