Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący GRÓJEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż posiadamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum urządzeń przeróżnych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach przemysłowych.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  8 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej