Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący KOLBUSZOWA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych obiektach, jak również na obszernych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały stałego serwisowania.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.  Formularz kontaktowy  2 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej