Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ZDUŃSKA WOLA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – profesjonalne usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez krajowe prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na gigantycznych obiektach.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały ciągłego serwisowania.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz wdrożyć odpowiednie naprawy.  Formularz kontaktowy  4 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej