Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KRAŚNIK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały stałego serwisowania.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na dużych obiektach.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  0 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej