Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŻUROMIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego typu. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby mogły prawidłowo działać potrzebują świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i wdrożyć dobre naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich obiektach, jak i na obszernych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały uporczywego serwisowania.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na wielkich budynkach.  Formularz kontaktowy  2 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej