Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SOCHACZEW i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez krajowe prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum sprzętów przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na wielkich obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały ciągłego serwisowania.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach przemysłowych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz wdrożyć dobre naprawy.  Formularz kontaktowy  2 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej