Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący BOLESŁAWIEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować dobre naprawy.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na dużych obiektach.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak również na wielkich obiektach. Dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  9 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej