Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący BIAŁOGARD i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by mogły prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i wdrożyć odpowiednie naprawy.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum sprzętów różnych marek osiągalnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich typów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  6 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej