Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący MŁAWA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak i na dużych obiektach. To naturalnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego rodzaju. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Elektryk – usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Oprócz tego realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na gigantycznych obiektach.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum sprzętów różnych marek osiągalnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  9 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej