Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SZCZYTNO i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. Dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich typów wykorzystywanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają ogromnej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na obszernych budynkach.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  0 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej