Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KOLNO i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych obiektach.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i wdrożyć właściwe naprawy.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia również na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na ogromnych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały uporczywego serwisowania.  Formularz kontaktowy  4 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej