Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący BRZEZINY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz wdrożyć właściwe naprawy.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na gigantycznych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.  Formularz kontaktowy  6 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej