Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący BYDGOSZCZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja oraz montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. Dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego rodzaju. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z dużym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  8 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej