Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący MRĄGOWO i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować właściwe naprawy.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na obszernych budynkach.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  7 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej