Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KROTOSZYN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Dodatkowo realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  4 + 5

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej