Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący INOWROCŁAW i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach przemysłowych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz wdrożyć dobre naprawy.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń przeróżnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.  Formularz kontaktowy  6 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej