Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŚWIECIE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie opracowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by mogły prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń różnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych obiektach, jak również na dużych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  5 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej