Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KLUCZBORK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach komercyjnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum urządzeń przeróżnych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  7 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej