Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący CHOJNICE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach firmowych.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby mogły prawidłowo funkcjonować wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum sprzętów przeróżnych marek czynnych na rynku. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Ponadto realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały uporczywego serwisowania.  Formularz kontaktowy  9 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej