Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LUBAŃ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych obiektach, jak i na kolosalnych obiektach. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego rodzaju. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo funkcjonować potrzebują świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na kolosalnych obiektach.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, lub usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  9 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej