Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŚWIDNIK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na dużych budynkach.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych obiektach, jak również na dużych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały stałego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.  Formularz kontaktowy  9 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej