Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KOŚCIAN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak i na ogromnych obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Elektryk – usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach komercyjnych.  Formularz kontaktowy  7 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej