Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący PYRZYCE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez krajowe prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na obszernych obiektach.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i wykonywania napraw.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  5 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej