Elektryk obsługujący OPOLSKIE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • W województwie opolskim, elektryk wykona usługi elektryczne oraz instalacje elektryczne w miejscowościach i ich okolicach:


  Baborów, Biała, Bierawa, Branice, Byczyna, Chrząstowice, Cisek, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Domaszowice, Dąbrowa, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Izbicko, Jemielnica, Kamiennik, Kietrz, Kolonowskie, Komprachcice, Korfantów, Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Leśnica, Lubrza, Lubsza, Murów, Niemodlin, Olszanka, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Pakosławice, Pawłowiczki, Pokój, Polska Cerekiew, Popielów, Praszka, Prószków, Radłów, Reńska Wieś, Rudniki, Skarbimierz, Skoroszyce, Strzeleczki, Tarnów Opolski, Turawa, Tułowice, Ujazd, Walce, Wilków, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Zębowice, Łambinowice, Łubniany, Świerczów.


  Skontaktuj się z nami klikając w miejscowość lub tutaj >>


  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego rodzaju. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały ciągłego serwisowania.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej