Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący GDYNIA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz realizować odpowiednie naprawy.  Formularz kontaktowy  1 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej