Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący GŁUBCZYCE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich typów stosowanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnych usług elektrycznych oferujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na wielkich budynkach.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich budynkach, jak również na obszernych obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i wykonywania napraw.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  10 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej