Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŁOSICE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum urządzeń różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego typu. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na gigantycznych obiektach. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i wykonywania napraw.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  4 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej