Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŻNIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na dużych budynkach.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez krajowe prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz wdrożyć właściwe naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych obiektach, jak i na obszernych obiektach. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i wykonywania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum sprzętów różnych marek osiągalnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  8 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej