Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący OŚWIĘCIM i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych obiektach.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować właściwe naprawy.  Formularz kontaktowy  0 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej