Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący WOLSZTYN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. Dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, że mamy ogromne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Usługi elektryczne

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. W dodatku wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  1 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej