Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący BRZOZÓW i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum urządzeń różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak i na dużych obiektach. To naturalnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i realizowania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego rodzaju. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, że posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  6 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej