Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący STARGARD i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach przemysłowych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na obszernych obiektach. To właśnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez krajowe prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie szerokiego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  7 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej