Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący PABIANICE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród przeróżnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na obszernych obiektach.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  10 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej