Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OŻARÓW MAZOWIECKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały ciągłego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować dobre naprawy.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Co więcej realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów różnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.  Formularz kontaktowy  7 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej