Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący JAROCIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach przemysłowych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia również na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak i na kolosalnych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały ciągłego serwisowania.  Formularz kontaktowy  6 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej