Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący WODZISŁAW ŚLĄSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować dobre naprawy.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.  Formularz kontaktowy  1 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej